Dzień Otwarty Studia Frugie

January 10, 2016

Dzisiaj był dzień wyjątkowy dla Frugie Photography. Po tygodniach przygotowań otworzyliśmy z niewielką pompą Studio Fotografii Dziecięcej i Rodzinnej w Warszawie. Studio znajduje się we Włochach, niedaleko stacji PKP Warszawa Włochy i bardzo dogodnej lokalizacji - zarówno pod względem dojazdu jak i położenia względem naszego mieszkania i żłobka córci. Lokal jest jasny i przestronny. Wyzwaniem było urządzenie go w taki sposób aby odtworzyć domową atmosferę jaką mieliśmy w poprzednim mieszkaniu i przygotować na przybycie małych gości. Mam nadzieję, że nam się to udało, ale to ocenicie sami - zapraszamy na Globusową 4!

 

Na otwarcie zaplanowaliśmy Dzień Otwarty - każdy mógł przyjść i zobaczyć na własne oczy zarówno Fotografa przy pracy, rekwizyty, studio, jak i produkty - fotoksiążki, płótna, plakaty, odbitki jak i będące w naszej (jeszcze skromnej) ofercie wyjątkowe ramki do zdjęć.

 

Aby urozmaicić ten dzień zorganizowaliśmy bezpłatne minisesje dla dwunastu dzieci, na które miejsca rozeszły się błyskawicznie. Zdjęciami chętnie podzielę się wkrótce - jak tylko rodzice wybiorą ujęcia spośród przesłanych miniaturek.

 

Dodatkowo odbyły się także Miniwykład o Fotografowaniu dzieci, Konkurs rysunkowy oraz Pokaz makijażu fotograficznego w wykonaniu Natalii z Wiktoria Make-up (https://wiktoriamakeup.wordpress.com/) 

 

W tym dniu obowiązywała także specjalna promocja na rezerwację sesji. 

 

Dzięki kochanej Justynie, z którą poznałam się w trakcie warsztatów noworodkowych w Made with Passion, mamy kilka fotek studia z tego dnia, zanim pojawili się pierwsi goście.

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Letnie minisesje zdjęciowe z lemoniadą :)

July 11, 2016

1/1
Please reload

Recent Posts

January 14, 2016

January 11, 2016

Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

© 2023 by Frugie Photography